Jacy jesteśmy?

Kancelaria Radcy Prawnego Rybszleger Sp. k., zyskując nowych Klientów i poszerzając swoją ofertę na rynku usług prawniczych, pragnie rozbudowywać swoje struktury. Dokładamy wszelkich starań, aby zatrudniać jak najlepszych prawników, którym zapewniamy najbardziej optymalne warunki rozwoju, aktywnie wspierając ich w systematycznej realizacji celów zawodowych oraz pomagając zidentyfikować i doskonalić kompetencje i talenty.
Jesteśmy zespołem zaangażowanych profesjonalistów, specjalizujących się w różnorodnych dziedzinach prawa, nastawionych na wyzwania oraz wspólne starania na rzecz naszych obecnych i przyszłych Klientów. Dla nas praca to pasja oraz sposób osiągania zawodowej satysfakcji. Z nami masz szansę na nieograniczony rozwój zawodowy.

 

Praca w Kancelarii Radcy Prawnego RYBSZLEGER SP. K. to:

  • Work – Life Balance
  • Szkolenia i rozwój
  • Elastyczny czas pracy
  • Wysoka satysfakcja z pracy

 

Kogo szukamy?

Szukamy osób sumiennych, gotowych do podejmowania wyzwań, pozytywnie nastawionych, kreatywnych oraz pełnych pasji. Dlatego jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy z zaangażowanymi prawnikami, którzy gotowi są wesprzeć nas we wspólnych staraniach na rzecz dobra Klientów.

 

Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji!

Sprawdź aktualne oferty pracy.

 

Stała rekrutacja

Jeśli nie znalazłeś oferty odpowiadającej Twoim zainteresowaniom i kompetencjom, pozostań z nami w kontakcie i wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym, wybierając opcję „Rekrutacja stała”. Twoje zgłoszenie trafi do naszej bazy aplikacji i zostanie wzięte pod uwagę w chwili uruchomienia procesu rekrutacyjnego na stanowisko, które odpowiada Twoim preferencjom i profilowi zawodowemu.