Kancelaria Radcy Prawnego Rybszleger Sp. k. posiada jeden z największych zespołów prawniczych na rynku Trójmiejskim, w skład którego wchodzą radcowie prawni, adwokaci oraz doradcy restrukturyzacyjni. Zespół Kancelarii tworzą także wybitni eksperci z zakresu bankowości, posiadający wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami oraz w pozyskiwaniu inwestorów.

Specjalizujemy się w transakcjach na rynkach kapitałowych Polski i krajów Unii Europejskiej. Z sukcesem doradzamy naszym Klientom przy transakcjach obrotu wierzytelnościami oraz przy pozyskiwaniu finansowania w drodze emisji obligacji prywatnych, jak i publicznych.

Kancelaria świadczy kompleksową pomoc dla przedsiębiorców zainteresowanych restrukturyzacją. Wspiera Klientów w negocjacjach, wdrożeniu optymalnych procedur restrukturyzacyjnych, a także w pozyskaniu finansowania.

Z racji obsługi podmiotów branży finansowej, w tym podmiotów z rynku regulowanego Kancelaria zapewnia najwyższej jakości zgodność działań i procedur z obowiązującymi przepisami m.in. w obszarze prawa rynku kapitałowego, ochrony konkurencji i konsumentów oraz danych osobowych.